strzałka do góry
 

Kilka słów o firmie Foros Instalacje

DOŚWIADCZENIE

ZREALIZOWANYCH ZAMÓWIEŃ NA CZAS

ZADOWOLONYCH KLIENÓW

     Foros Instalacje to firma opierająca się na wieloletnim doświadczeniu w branży HVAC ( wentylacja, ogrzewanie, klimatyzacja). Właściciel i założyciel firmy Pan Ryszard Bilski swoje pierwsze kroki stawiła na początku lat 90 ubiegłego wieku. Dziś Foros Instalacje to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo handlowe współpracujące z wieloma partnerami w branży.

      Nowa siedziba z magazynem głównym w Poznaniu na ulicy Kopanina ( do 2016 roku mieściliśmy się na ulicy Św. Michała w Poznaniu) oraz dobrze znany od 20 lat niezmiennie przy ul. Krzywej oddział Leszczyński pozwalają na utrzymanie wysokich stanów magazynowych oraz szybką realizację zamówień. W stałej ofercie utrzymujemy systemy kanałów wentylacyjnych okrągłych z blachy ocynkowanej, systemów kanałów PVC płaskich (Megaduct, Supertuba, Multivent, 55x110 ) oraz okrągłych, szeroki asortyment galanterii wentylacyjnej ( kratki wentylacyjne, anemostaty, dyfuzory ), drzwiczki rewizyjne oraz wentylatory domowe i przemysłowe.

     Setki obsłużonych klientów pozwoliło nam na wypracowanie własnej metody działania. Indywidualne podejście do każdego zamówienia pozwala na sprawną i efektywna realizację. Współpraca z wieloma producentami oraz kilkoma warsztatami pozwalają na realizacje nawet najbardziej wymagających zamówień.

KOMPLEKSOWA OFERTA

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA