strzałka do góry

Kategorie

Lista produktów producenta: Ferono

Marka Ferono to czołowy producent urządzeń oraz akcesoriów z branży HVAC. Cechy wyróżniające markę Ferono, to doskonała jakość oraz nowoczesna technologia oferowanych produktów.

Jesteśmy świadomi, że przyszłość i rozwój naszej firmy zależy od Państwa satysfakcji dlatego rozszerzanie naszej oferty handlowej i zapewnienie pełnej dostępności stało się naszym priorytetem.

Proces produkcji i kontroli jakości realizowany jest zgodnie z międzynarodowymi standardami co potwierdza certyfikat ISO 9001:2008, oznacza to najwyższy poziom świadczonych usług.

Wszystkie produkty posiadają atest CE, a wymagające tego produkty posiadają certyfikat SGS, który gwarantuje, że produkt finalny spełnia nawet najbardziej wygórowane wymagania. Część produktów oferowana jest również z certyfikatem Państwowego Zakładu Higieny PZH.

Produkcja odbywa się w jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie fabryk na świecie. Powierzchnia biurowa fabryki to 2000 m², natomiast powierzchnia produkcyjna to 20000 m². Fabryka zatrudnia 100 wykwalifikowanych inżynierów i projektantów.

W ofercie marki Ferono znajdują się:

Kurtyny powietrzne

    z nagrzewnicą elektryczną,
    z nagrzewnicą wodną ,
    bez nagrzewnicy,

Wentylatory osiowe:

    z siatką tłoczące,
    z siatką ssące,
    ścienne,

Wentylatory kanałowe:

    metalowe,
    plastikowe,

Wentylatory dachowe,

Wentylatory odśrodkowe promieniowe,


Automatyka sterująca.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 94 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 94 elementów