strzałka do góry

Kategorie

Wentylatory przemysłowe Jest 253 produktów.

Podkategorie

 • Wentylatory osiowe

  Kiedy pojawia się potrzeba przetłoczenia dużej ilości powietrza z pomieszczenia do pomieszczenia lub na zewnątrz zastosowanie znajdują własnie wentylatory osiowe. Duże łopaty pozwalają na transport ogromnych ilości powietrza.

 • Wentylatory kanałowe

  Wentylator kanałowy charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy przy stosunkowo dużym ciśnieniu. Takie połączenie sprawia, że wentylatory kanałowe znakomicie nadają się do transportu powietrza na spore odległości. Głównie wykorzystywane są w instalacjach na kanałach sztywnych lub elastycznych na małych oraz średnich odległościach.

 • Wentylatory promieniowe

  Wentylatory promieniowe z uwagi na ich bardzo szerokie zakresy parametrów wykorzystywane są w praktycznie każdego rodzaju instalacjach wentylacyjnych. Charakteryzują się wysokim ciśnieniem co umożliwia skuteczną pracę w bardzo długich instalacjach. W naszej ofercie znaleźć można wentylatory najlepszych marek na rynku Venture Industries, Vents Group, Havaco, Harmann, Klimawent i nie tylko.

 • Wentylatory dachowe

  Wentylatory dachowe z założenia przystosowane są do pracy w ciężkich warunkach atmosferycznych, również zimowych. Ich szerokie zakresy parametrów pozwalają na dobranie bardzo precyzyjnie wentylatora do potrzeb, zarówno do instalacji tłoczących powietrza bezpośrednio przez strop jak i do długich instalacji opierających się na kanałach wentylacyjnych. W naszej ofercie znaleźć można wentylatory dachowe wiodących marek na rynku: Venture Industries, Vents Group, Havaco, Harmann i nie tylko.

 • Wentylatory gastronomiczne (kuchenne)

  Wentylatory gastronomiczne (KUCHENNE) charakteryzują się wysoką odpornością temperaturową. Specyficzna budowa, przepływ powietrza poza wirnikiem sprawia, że znakomicie radzą sobie z zatłuszczonym powietrzem. W ofercie wentylatory gastronomiczne wiodących marek na rynku Venture Industries, Vents Group, Havaco, Harmann, Klimawent i nie tylko.

 • Wentylatory okienne

  Wentylatory okienne przystosowane są do montażu bezpośrednio na szybie. Od zewnątrz wyposażone w żaluzję zapobiegającą dostawaniu się wil;goci do wewnątrz pomieszczenia. W ofercie wentylatory wiodących marek Vents Group, Soler$Palau, Systemair i nie tylko.

 • Wentylatory (turbiny) kominkowe

  Turbiny kominkowe przystosowane są do pracy w wysokich temperaturach. Konstrukcja oparta jest na wentylatorze promieniowym, który charakteryzuje się wysokimi parametrami pracy przy stosunkowo niewielkim hałasie. W ofercie urządzenia wiodących marek na rynku Darco, Vents.

 • Wentylatory chemoodporne

  Wentylatory niezastąpione do zadań specjalnych odporne na substancje agresywne, żrące kwasy oraz substancje chemiczne. Urządzenia przystosowane do pracy w przemyśle.

 • Wentylatory odporne na temperaturę

  Wentylatory odporne na wysoką temperaturę, znakomicie sprawdzają się w ciężkich warunkach. Gastronomi i przemysł go główne zastosowanie tego typu urządzeń.

 • Destryfikatory

  Destryfikatory to wentylatory osiowe podsufitowe służące do mieszania powietrza w pomieszczeniach przemysłowych, magazynach, halach.

 • Dmuchawy

  Dmuchawy są maszynami roboczymi sprężającymi gaz do stosunkowo niskich ciśnień, potrzebnych w zasadzie do pokonywania oporów przepływu przez sieć przewodów i włączonych w nią urządzeń.

 • Wentylatory przeciwwybuchowe

  Wentylatory przeciwwybuchowe można stosować w strefach zagrożenia wybuchem. Znajdują swoje zastosowanie w przemyśle.

 • Wentylatory bocznokanałowe

  Urządzenia boczno-kanałowe mające zastosowanie w: transporcie pneumatycznym, poczcie pneumatycznej, maszynach graficznych, podnośnikach pneumatycznych, odkurzaczach przemysłowych, oczyszczalniach ścieków, galwanizerniach, etc.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 253 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 253 elementów
Wentylatory przemysłowe
Wentylatory przemysłowe

Wentylatory przemysłowe wykorzystywane są w każdej branży, wyróżniamy wiele rodzai wentylatorów, które przeznaczone są do różnych zastosowań. Wentylatory kanałowe przeznaczone do instalacji okrągłych oraz prostokątnych o różnych długościach. Wentylatory promieniowe charakteryzujące się wysokim ciśnieniem pracy. Wentylatory dachowe do zastosowań ...

Wentylatory przemysłowe wykorzystywane są w każdej branży, wyróżniamy wiele rodzai wentylatorów, które przeznaczone są do różnych zastosowań. Wentylatory kanałowe przeznaczone do instalacji okrągłych oraz prostokątnych o różnych długościach. Wentylatory promieniowe charakteryzujące się wysokim ciśnieniem pracy. Wentylatory dachowe do zastosowań zewnętrznych. Wentylatory kuchenne( wentylator gastronomiczny) odporne na wysokie temperatury i tłuszcz. Wentylatory osiowe ścienne do tłoczenia dużych ilości powietrza. Urządzenia przeznaczone do zadań specjalnych to wentylatory przeciw wybuchowe oraz wentylatory chemoodporne

Więcej